Zaznacz stronę

Co to jest Black Friday ?

Jeszcze kilka lat temu w Polsce mało kto kojarzył wyrażenie „Black friday” czy „Czarny piątek” z wielką wyprzedażą w naszym sklepie jeździeckim.

Podobnie jak Halloween, Walentynki, Black Friday „przywędrowało” do nas ze Stanów Zjednoczonych.  Black Friday to dzień największych promocji, zniżek, obniżek i wyprzedaży w sklepach internetowych.

Czarny piątek obchodzony jest w pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia. W tym roku „Black Friday” wypada 29 listopada. Dla większości sklepów jeździeckich jest to najbardziej dochodowy dzień w roku. Dla klientów natomiast to najlepsza okazja na zrobienie zakupów w cenie dużo mniejszej niż zazwyczaj. Stąd też od paru lat w Polsce pojawiła się moda na obchodzenie Czarnego Piątku.

Czy opłaca się kupować produkty jeździeckie w czarny piątek?

Oczywiście,że tak. Jednak warto być świadomym konsumentem. Jeśli mamy „na oku” od jakiegoś czasu dany produkt, warto sprawdzać jego cenę przed promocją. Niestety nie wszystkie sklepy rzetelnie podchodzą do wyprzedaży Black Friday i stosują najpierw zawyżanie cen, aby później je obniżyć. Przez co klient myśląc ,że kupuje dużo taniej, kupuje w cenie, która jest standardową ceną danego produktu.

Warto podkreślić, że nasz sklep jeździecki nie stosuje takich technik : ) Wszystkie promocje, zniżki i wyprzedaże organizowane w sklepie internetowym Zabookuj.pl są uczciwe.

Dlatego też zachęcamy do wzięcia udziału w Black Friday w naszym internetowym sklepie dla jeźdźców, które będzie trwało u nas całe 3 dni – od 29 listopada do 1 grudnia.

A w sklepie stacjonarnym w już od środy 27 listopada do piątku 29 listopada.

Koniecznie sprawdź jakie zniżki i promocje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym okresie wyprzedaży!

© Copyright 2020 Zabookuj.pl

Internetowy Sklep Jeździecki Online / Projekt i realizacja | www.vimestudio.pl

Internetowy Sklep Jeździecki Online / Projekt i realizacja | www.vimestudio.pl